www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteAnmeldenLogin

Austausch | 

Memleket anilari

Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach unten 
AutorNachricht
prof7780
MODERATOR
MODERATOR

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

BeitragThema: Memleket anilari   6/4/2008, 03:14

Memleket Anıları

Istiklal´in oralarda, 9-10 yaslarinda, büyük olasilikla tinerci, iki cocukla konusuyor polis. Birisine sordu, "Nerede oturuyorsun sen, evin nerede senin?".
Cocuk: "Evim filan yok, orada burada uyuyorum".
Polis öbürüne döndü: "Peki sen?".
Ikinci cocuk: "Komsuyuz!" :)

Az önce iş icabi Isparta´da bir müsterimizi aradim. Telefonu acan kibar bayana ilgili kisinin mail adresini sordum. Hanimefendi gayet kibarca "Bizim burada internet cekmiyor" dedi.

Cuma aksami gecenin bir yarisi Arnavutkoy´de taksi ariyordum. Fakat etrafta bir tane bile yoktu. Arabasını park etmis yemek yiyen bir taksi söförü gördüm. Adama yaklasip, "Abi musait misin?" dedim. O da, "Ehliyetin var mi?" diye sordu. Taksim´e kadar taksiyi ben kullandim, o paşa paşa yemegini yedi.

Bir arkadas anlattı. Gecenlerde Taksim´de yürürken sıkışınca McDonalds´in tuvaletine girmis. Tuvaletten sonra elini kolunu sallaya sallaya restorandan cikarken elemanlardan biri arkasindan seslenmis: "Bir gün yemege de bekleriz..."

Izmirliler bilir, toplu tasimada Kentkart uygulamasi vardir. Karta para yüklersiniz, otobüslerde manyetik okuyucuya tutarsiniz ve okuyucu okuduguna dair sinyal sesi verir. Kentkart uygulamasinin ilk yilyidi. Yaslı ama cok tonton bir teyze elinde Kentkartla otobüse bindi. Nedense karti söförün suratina dogru tuttu (Herhalde paso gibi gosterilecek zannetti). Söför iki-uc saniyelik saskinlik periyodunu atlattiktan sonra, "Biiiiip!" dedi. Teyze bi sey olmamis gibi gecip söförün arkasina oturdu. Otobüsteki herkes kahkahalarla gülerken bense söförün zekasina hayran olmustum.

Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen

Memleket anilari
Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
www.bahtiyar.forumkostenlos.at :: LAK LAK !!! :: Bahtiyarin Muhabbet Kahvesi-
Gehe zu: