www.bahtiyar.forumkostenlos.at

BAHTiYARIN AiLE PLATFORMUNA HOSGELDiNiZ !

StartseiteAnmeldenLogin

Austausch | 

ÖZÜR DILEME MESAJLARI...

Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach unten 
AutorNachricht
perikiz
MODERATOR
MODERATOR

Weiblich
Anzahl der Beiträge : 972
Devlet/Sehir : Almanya
is alani/Hobi : Ev Hanimi
Medeni Hali - Evli/Bekar : Evliyim

BeitragThema: ÖZÜR DILEME MESAJLARI...   11/5/2008, 03:20

ÖZÜR DILEME MESAJLARI...

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için...

Dal rüzgarı affedermi ? Kırılmıştır bir kere... Bunu biliyorum yinede senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; En asil intikam affetmektir.

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim..

Sensiz yaşamak bana haram gülüm. Sensiz geöen her güne hesap soracağım. Buda yetmezse gülüm, önünde diz çöküp ağlayacağım.

Pencereyi açarmisin? Sana posta güvercini gönderdim. Gagasinda zeytin dalı ,yapraklarının her birine binlerce özür dileklerimi kazıdım.

BELKI BIR GÜN IHTIYAC DUYARSINIZ.... Yaziyor

Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
prof7780
MODERATOR
MODERATOR

Männlich
Anzahl der Beiträge : 2355
Devlet/Sehir : BRD/ Baden-Württemberg
is alani/Hobi : Issiz Adamin Isi Coktur

BeitragThema: Re: ÖZÜR DILEME MESAJLARI...   12/5/2008, 04:19

ya ne demessin, bize her zaman lazim